Empik Foto – czy warto zaufać znanej marce?

Strona empikfoto.pl
Strona empikfoto.pl

Empikfoto jest serwisem oferującym usługi fotograficzne. Portal należy do Grupy Empik. Platforma nie ma określonego profilu klienta z usług może korzystać każdy. W Empikfoto można wywołać zdjęcia. Użytkownik określa wymiary zdjęcia (do wyboru jest pięć rozmiarów) oraz typ papieru ( trzy rodzaje). Ponadto ciekawą opcją jest fotoksiążka. Klient może zamówić książkę ze swoimi prywatnymi zdjęciami. Do wyboru są książki o różnych rozmiarach ( A4, kieszonkowa, kwadratowa, XXL) oraz z okładkami płóciennymi, miękkimi lub twardymi.

Ponadto w ofercie serwisu kalendarze ze zdjęciami zamawiającego takie jak: kalendarz na ścianę, stojący na biurko lub w pudełku. Można także zamówić zdjęcie w formie plakatu, zdjęcia XXL lub na poszewce, poduszce, śliniaczku, czapce, fartuszku,, koszulce, jak i torebce. Osoby szukające prezentu i nie tylko mogą skorzystać z usługi Fotopuzzle, które przedstawiają zdjęcia wysłane przez klienta. W ofercie serwisu są także maskotki z fotografiami oraz produkty ceramiczne typu kubek, filiżanka, skarbonka, kufel ze zdjęciem.

Ciekawą opcją zwłaszcza na sezon wakacyjny są fotopocztkówki, zwłaszcza, że serwis oferuje 30 % zniżki. Klient, który chce skorzystać z usług portalu musi najpierw założyć sobie konto ( trzeba wypełnić formularz). Następnie należy umieścić zdjęcia w swoim albumie i można zamawiać usługi. Płatności można dokonywać za pomocą Internetu, przelewem tradycyjnym, jak również można skorzystać z opcji za pobraniem. Można odbierać zamówione produkty w salonie Empiku.

Empik Foto - opinie użytkowników:

 1. Jak pierwszy raz to zobaczyłem to myślałem ze się nie opyla bo za wysyłki się majątek wyda, ale oni to odsyłają do sklepu i można odebrać samego, fajny pomysł, mnie się podoba.

 2. Często mają fajne zniżki, moja żona to ciagle do nich jakieś fotki wysyłka bo ma pier…ca na punkcie fotek, ale faktycznie ładnie to robią.

 3. Ja dostałam fotki z taka ramką fajną za niewielką kase, jestem zadowolona, choć początkowo nie rozumiałam o co biega z tym wywoływaniem online fotek.

 4. Zamówiłam fotoksiążkę (na prezent świąteczny). Jakość zdjęć jest FATALNA, 30% jest tak ciemnych, że ciężko dojrzeć cokolwiek (!). Razem z fotoksiążką wysłałam do wywołania dokładnie te same zdjęcia, które znalazły się w fotoksiążce – odbitki wyszły…. jasne.

  Ewidentnie spartaczona (za wcale niemałe pieniądze) robota.
  Reklamować niestety z braku czasu nie będę.
  Nikomu nie polecam.

 5. NIE WARTO !!!! Niestety…
  Dwa pierwsze zamówienia były O.K. , niestety trzecie totalna porażka. Zamówiłam 3 fotoksiążki, jakość FATALNA, porównywalna z wydrukiem ze starej drukarki, w której kończą się tusze…. Wszystkie 3 książki odesłałam, Mikołajkowych prezentów dzięki EmpikFoto nie miałam. Na każdego maila odpisują – na zmianę dwie panie – gotowe regułki wyuczone na szkoleniach :-). W jednej odpowiedzi napisano mi, że reklamacja trwa do 2 tygodni, dzisiaj to już 2,5 tygodnia, a OWE panie nic nie wiedzą co się dzieje z moimi fotoksiążkami, nie stać ICH nawet na jakąkolwiek wiadomość dotyczącą przebiegu reklamacji…Wygląda na to, że do Świąt (do gwiazdki) nic z tego nie będzie…Myślałam, że Empik to poważna firma ale nie zależy im wogóle na klientach, ani na jakości..jeden klient mniej od czasu do czasu nie ma dla NICH żadnego znaczenia. Podejście TRAGICZNE . NIE POLECAM NIKOMU , szkoda zdrowia.

 6. Nie polecam fotopuzzli, o ile materiał całkiem dobrej jakości o tyle z wykonaniem gorzej- niektóre elementy mają kolor nie występujący na zdjęciu przez co niemożliwe jest prawidłowe ułożenie puzzli ( po ułożeniu potrafią być białe elementy na fioletowym lub zielonym tle)

Dodaj komentarz