bezpieczeństwo serwisu walutomat – opinie

bezpieczeństwo serwisu walutomat – opinie
5 (100%) 1 vote

Nigdzie kurde na necie nie mogę znaleźć opinii na temat bezpieczeństwa tego walutomatu…są tu jakies oosby korzystające z tego systemu? Będę wdzięczny za jakieś info na ten temat bo dla mnie jednak w necie to ważniejsze jest bezpieczestwo niż zyski z takiej wymiany.

Odpowiedzi:

  1. Szczerze to ja się na tym nie znam, ale bezpieczna wydaje mi się sama forma tej wymiany. Nie jest tak, ze dochodzi do wymiany i musisz z druga osoba się dogadać jak i kiedy przelejesz kase. Wtedy mogloby być ze ty przelejesz, a druga strona nie i jest lipa…tam wpłacasz do swojego portfela na stronie, przy składaniu oferty. Jak tego nie zrobisz to ofrty nie złożysz. Kasa wiec zawsze fizycznie jest w systemie i dla mnie to duże zabezpieczenie.

  2. Ja dodam do tego tyle, ze kiedyś czytałem o tym, ze oni maja te swoje strony odpowiednio szyfrowane. Podobno te skrypty sa podobne do tych co stosuja banki jak macie to logowanie do swoich kont online. Skoro banki uczja się z tym bezpieczne to widocznie walutomat tez taki jest.

  3. Niestety nie wiem czy walutomat jest jakos ubezpieczony albo cos takiego, w razie właśnie jakichś wałków… ale to co napisali wyżej to prawda i mysle ze to i tak daje spore poczucie bezpieczeństwa. Ja już wiele razy wymieniałem kase i zawsze było ok, także nie wiem.

Dodaj komentarz