gdzie kupić naboje do broni palnej ???

gdzie kupić naboje do broni palnej ???
5 (100%) 1 vote

mam taki problem kurcze, kupiłem sobie nie tak dawno temu bron, taka co jest pozwolenie potrzeben tylko niestety amunicja jest do niej dość droga. zna ktoś jakiś sklepy z amunicją do broni, która jest niezłej jakości i do tego w miarę niedroga?

Odpowiedzi:

  1. trochę tego jest, ale jeśli o mnie chodzi to ja zazwyczaj kupuje sobie amunicje na bron.pl, wielkiego wyboru to może nie maja, ale fakt jest taki, ze jak do tej pory się jeszcze na nich nie zawiodłem dlatego mogę polecić jak cos.

  2. Generalnie pod względem ceny to nie zawsze jest tak super kolorowo, ale wybór według mnie na tej stronie to jest duzy, naprawdę znalazłem sporo ciekjawych rzeczy dla mnie.

  3. lekko irytująca mają to obsluge klienta bo odnoszę wrazenie, ze często jestem jakby olany, co do asortymentu to jednak nie mam zastrzezen, kupowałem tam rozne rzeczy i jak na razie się nie zawiodłem jeszcze, amunikacja według mnie dobrej jakości, a cenowo atrakcyjna pod względem innych sklepów tego typu.

  4. wlasnie maja i to duzy wybór niezłych tych wiatrówek dlatego już od dłuższego czasu kupuje sobie wlasnie tam, jak dla mnie to fajne miejsce.

  5. Jest ok, cenowo niezle, wybór przyzwoity, obsługa klienta tez daje rade i wydaje mi się, ze ma pojecie o tym co sprzedaje, zawiodłem się tylko pare razy na przesyłce bo długo czekałem, ale tak to jest ok.

Dodaj komentarz