gdzie można kupić jagody goji?

gdzie można kupić jagody goji?
Oceń post

Jedno szybkie pytanie dziewczyny, wiecie przypadkiem gdzie da się kupić teraz jagodu goji? Chodzi mi oczywiście o sklep w necie. Kolezanka mowila ze kiedyś kupowała tutaj u nas na osiedlu w sklepie z suplementami, ale niestety już go tam nie ma i nigdzie nie mogę niestety znaleźć. Tak przy okazji to co konkretnie polecanie?

Odpowiedzi:

  1. powiem ci ze może być ci ciężko kupic taki suplement co ma w sobie naprawdę te jagody, a nie jakąś chemiczną adaptacje. Znajomy trochę w tym siedzi to mowi, ze dzisiaj z tymi suplementami to często jest niezła lipa i tak naprawdę sama chemia.

  2. ja kupiłem na gojiberry500.pl jeśli cie to zainteresuje. Ponoc to oficjalny dystrybutor w Polsce suplementów z tej jagody. Ile jagody w jagodzie jest w tych tabletach to nie mam zielonego pojęcia, ale mogę powiedzieć jedno, to naprawdę działa i byłam zaszokowana tym. Zaczeło się od tego ze dostałam w prezencie, kiedyś zastanawiałam się czy to kupic, ale se darowałam bo drogie było potwoernie. Dostałam jednak to spróbowałam i faktycznie metabolizm się polepszył. Jem normalnie i chudne powoli, pewnie na tym to polega./

  3. właśnie te antyoksydatny regulują metabolzim i ciężko znaleźć suplement, który ma natualne składniki żeby faktycznie te substancje były. Aż chyba sama spróbuje skoro mówisz ze jest niezłe.

  4. Heh, fajnie się to czyta szkoda tylko ze na moim ciele tego nie widać…kupiłam 3 opakowania, kończe to pierwsze i dupa. No nie wiem może jedyny plus taki ze już nie tyje wiec wyraźnie coś tam się zadziało, ale do ideału to chyba daleko.

  5. Apropo konia J dieta, bo wlasnie czekam na te tabletki, już sobie je zamówiłam. Możecie mi coś polecić sensownego do tego?

  6. Też tak uważam, te diety w kolorowych pisemkach to se można potraktować jako nikomu niepotrzebną ciekawostkę, nie ma to jak dieta zrobiona przez fachowca, dopasowana po prostu do naszego organizmu, jego braków i takie tam.

  7. Działać działa tylko ostrzegam żeby się nie robic nadzieji bo tam na stronie jest napisane, ze nawet 10 kilo w jeden miesiąc, to troszku przegli pałkę bo wydaje mi się to mało możliwe, no chyba ze się dużo ćwiczy. Jest nieźle, ale do tych 10 kilo to trochę brakuje.

Dodaj komentarz