gdzie można kupić najtańsze odzywki??

gdzie można kupić najtańsze odzywki??
5 (100%) 1 vote

schujacie, podrzucicie jakies dobre miejsce gdzie można kupic w miare takie najtańsze odzywki? nie chodzi mi o jakies badziewia, tylko w miare markowe suple, ale w rozsądnej cenie. Może znacie takie miejsce bo ostatnia kasa na nowa bryczke poszła i teraz średnio w portwelu, a pakować i tak trzeba.

Odpowiedzi:

  1. w necie se poszukaj po prostu, mało to masz sklepów kolego gdzie sprzedają odżywy roznego typu. Ja już dawno nie kupowałem to ciężko mi coś powiedzieć, wyleciałem trochę z bisnesu 😀

  2. na sfd.pl/sklep możesz se wejść i obczaić co mają. Wybór jest kozackiwedług mnie, a ceny takie znośne, na pewno jest taniej niż w pakerlandzie tu u mnie na osi, ziomek tam pracuje i często do niego chodze to ceny jak z kosmosu, ten szef podbno pazera jak cholera, ale cos odnoszę wrazenie, ze w tych tradycyjnych sklepach to naprawdę z marżą przeginają

  3. Potwierdzam ze sklep jest spoko tylko jak dla mnie ma jedną wadę, cholerny bałagan tam jest, to wszystko jakoś tak zrobione,z e ciężko się czegoś szuka, ale produkty są i tansze i takie z wyższej poly, wiec można se dobrać jakiś ciekawy zestaw.

  4. A tam jakieś pro typy pracują ze mogę zadzwonić i się dowiedzieć czegoś o odżywkach? Od niedawna pakuje i jeszcze niewiele wiem dlatego pytam czy można liczyć na pro porade czy nie bardzo?

  5. nie liczyłbym na to, w ogole jeśli uda ci się dodzwonić, a ja mam z tym problemy, to raczej mowia ci to co na opakowaniu napisane znaczy gowno się znaja. Na trej stronie jest jednak szcze forum i tam się ludzie wypowiadaj o wszystkich suplach które biora wiec może znahdziesz cos interesującego cie.

  6. Mnie wystrarcza to, ze przy każdym produkcie ludzie komentują i dzielą się swoimi wrażeniami. Musze przyznać, ze dzięki tej stronie nawet sam dobrałem se diete i odpowiednie suple do niej.Nawet niezłe jest to miejsce.

  7. ta, ja w anglii tera mieszkam to wysyłają do mnie, na stronie masz dokładnie rozpisane ceny wysyłek do roznych krajów, wiec możesz se zobaczyć.

  8. Ta, ja swoje wiaderka supli zamawiam przez DHL, chyba jeszcze GLs jest, ale to nie pamiętam, musisz se sam zobacyzć.

  9. Spoko kwasiwa sprzedają na tej stronie, na pewno są niedrogie, a z jakością nie miałem jeszcze problemów, nie wszystkie spełniają moje oczekiwania, ale polecam szczególnie sprzedawanetam produkty na regeneracje, już klka roznych supli kupiłem i każdy był super.

Dodaj komentarz