jakie tabletki, suplementy pomagają na trądzik??

Oceń post

Siemanko panowie, poszukuje pomocy i jestem już zdesperowany dlatego chciałbym się was zapytać, bo może wiecie, jakie tabletki, albo jakieś suplmenty nie wiem ważne żeby były bez recepty sa skuteczne na trądzik? te paskudy nie dają mi spokoju, co stosuje leki od dermatologa to na chwilę się uspokaja, a potem jak wywali to już pełną para normalnie…

Odpowiedzi:

  1. ciężko powiem ci, sam jak na razie jestem na etapie szukania czego skutecznego, a trwa to już dobre kilka miesięcy i dupa… chętnie tez się dowiem bo także mam z tym problemm

  2. To może zobacz sobie to co sprzedają tutaj na derminax.pl bo sam tam jakiś czas temu kupowałem sobie te tabletki i musze przyznać, ze nawet są już pierwsze efekty i wydaja się być trwałe, to dopiero trochę ponad miesiąc strosowania, a minimum ponoć trzeba 3 miechy, więc liczę na to, że za jakiś czas będzie o wiele lepiej.

  3. potwierdzam, nawet całkiem skuteczne jest, troszkę to dużo kosztuje tylko i trzeba zęby zaciskać, ale jak widać efekty to się nie żałuje potem J

  4. A tam dupa zbita, pierdzielicie jakieś kocopoły bo kupiłem sobie aż 3 opakowania tego, powoli koncze to pierwsze i niestety efektów brak…no może jedno, wyłazi tego od groma, ale jakby wydają się delikatniejsze, nie takie czerwone i bez białych koncóewek obrzydliwych, ale nadal fajnie to nie wygląda…dałem się chyba nabrać.

  5. Tam, się nabrać dałes, sam mówisz, ze problem stał się delikatniejnsze wiec wedlyg mnie to dowód na to, ze jednak zaczyna trochę działać, cierpliwości może z czasem będzie dużo lepiej przecież.

  6. a nie ma czegos tańszego ludziska, no trochę przesada tyle klopsu płacić…może ten producent ma tam jaie,s zniki czy cóś takiego?

  7. Nie wydaje mi się, jak chcesz coś lepszego to idź do lekarza po dorabiane leki, takie moje zdanie, te preparaty z reklam telewizyjnych to najlepiej nadaja się do czyszczenia porów ale tapet na ścianie :/ nie polecam, ten derminax jest niezły, to suplement naturalny wic nie ma co się dziwic ze trochę kosztuje, a taniej jest jak kupujesz w pakietach.

  8. Ten derminax jest o tyle dobry, ze ma naprawdę naturalny skład, same wyciągi z roślin plus jakieś witaminki, jak dla mnie całkiem spoko sprawa.

Dodaj komentarz