kto ma meble vox ?

0
kto ma meble vox ?
Oceń post

Kto z państwa ma w swoim domu meble vox? Potrzebuje bardzo pilnie opinii na ich temat czy naprawdę sa takie dobre jak pisze producent. Właśnie powoli koncze remont i zastanawiam się jakie meble teraz sobie kupić do salonu. Myślicie, że te będą dobre>? Potrzebuje naprawdę takich mebli na długie lata bo nie mam zbyt wiele pieniędzy żeby tak ciągle kupować.

4 odpowiedzi

0
kto ma meble vox ?
Oceń post

No to jeśli potrzebujesz mebli na długie lata to wydaje mi się, że z tych vox będziesz zadowolony. Ja swoje mam już prawie dwa lata, w domu dość małe dziecko i na pewno jakośc to wszystko znosza. Jeszcze nie widać za bardzo śladów zużycia, więc uważam, że sawart zakupu.

0
kto ma meble vox ?
Oceń post

Generalnie to te meble vox jak dla mnie były trochę drogie, ale w końcu się zdecydowałem bo wlasnie tez dużo o nich dobrego słyszałem i w sumie to nie żałuje tego zakupu. Sprawdzają się bo wziąłem takie odporne na zarysowania, wiele kolekcji ma coś takiego, i okazuje się, że jest naprawdę bardzo fajnie. Nie spodziewałem się w sumie bo meble mimimo, ze nie dla dzieci to nawet mają zaokrąglane wszystkie kanty, wiec jak masz dzieci to na pewno warto je wlasnie wtedy wybrać. Nie mam specjalnie zastrzeżeńdo tych mebli. Jest spora gama kolorów, stylw, tych kolekcji zresztą jest od cholery wiec jest w czym wybierac.

0
kto ma meble vox ?
Oceń post

Mnie w meblach vox to podoba się w szczególności to, że można sobie dowolnie wymieniać same fronty. Te frotny nie są drogie i jak masz ochote na małą odmiane to nie trzeba od razu zmieniac całych mebli tylko wymienia się same fronty i już jest inny styl. Dla mnie spoko sprawa.

0
kto ma meble vox ?
Oceń post

Ja kupowałem sobie te meble vox przez internet na stronie producenta meble.vox.pl i ogólnie wszystko fajnie, ale zirytowało mnie starsznie to, ze u nich się na dostawę czeka nawet 4 tygodnie. Przy niektórych zamówieniach nawet ponoć 5 tygodni. To się tyczy chyba jakichś tam materacy. Tylko na akcesoria czeka się krócej. Same meble są jednak jak dla mnie ok i faktycznie ichjakośc wydaje się być bardzo dobra bo ja nie mam zastrzeżeń co do nich. Warte zakupu choć uprzedza, że długo czeka się na dostawe.