meble vox hifi – opinie

0
meble vox hifi – opinie
Oceń post

Witajcie, co myślicie o tych mevlach vox, a wszczególnosci chciałbym się zapytać o kolekcje hifi bo ona mi się najbardziej spodobała. Czytałem opinie w internecie i wygląda to nieźle, ale może ktoś ma je w domu i może powiedzieć jak z ich jakością?

4 odpowiedzi

0
meble vox hifi – opinie
Oceń post

Jeśli chodzi o mnie to wlasnie ja uważam, ze generalnie meble marki vox sa dość wysokiej jakości. One może są troszkę droższe od tych wszystkich innych mebelków, ale z drugiej strony warto bo wyglądają na dość solidne. Akurat nie mam tych z kolekcji hifi, ale mam ina kolekcje w dwochj pomieszczeniach i to już od dwóch lat i nadal swietnie się trzymają, Wczesniej kupowałem meble innej marki to dość marnie z nimi było bo szybko się zawiasy opuszczaly, okleina schodziła i w ogole masarka, a tutaj jednak jest ok, wiec mysle, ze sa dobrej jakości.

Cena wlasnie jak dla mnie nie jest taka wysoka, a same mebli hifi mnie się podobają bo są stylowe, w sensie takim, ze nie wyglądają na takie nowoczesne, a ja takich nie lubię, Wedlug mnie ok sprawa.

0
meble vox hifi – opinie
Oceń post

No nie wiem czy tak nowocześnie nie wyglądają te meble. Dla mnie to jest wlasnie takie fajne polączenie stylu nowoczesnego i takiego retro. Zreszta oczywiście to jest zawsze kwestia gustiu, ale ja akuraty to jestem zadowolony z tych mebli vox i mam je od ponad roku. Jak kupowałem to wtedy dość ciężko było się dodzwonić do oblsugi tej strony bo miałem trochę pytan, ale w sumie to mało ważne, bo meble są bardzo fajne.

0
meble vox hifi – opinie
Oceń post

W sumie to ja tez jestem z nich zadowlony. Bralem pod uwagę kilka różnych kolekcji z tych mebli vox, ale jednak moja zona postanowila ze kupily te hifi no i tak wlasnie je. Ogólnie jestem zadowolony z tego zakupu bo meble naprawd wyglądają solidnie. Jak kupowałem z innych firm to aż śmierdziało tandeta, a tutaj jednak jest dużo lepiej. Wedłgu mnie warto to sobie kupić.

0
meble vox hifi – opinie
Oceń post

Ja wlasnie też uważam, ze te meble nie są takie złe. Jedyne co mam zastrzeżenia do tych mebli vox to jeśli chodzi o sprawy techniczne bo 4 tygodnie czekania na dostawę to kurde trochę zadługo. W końcu jednak mebelki do mnie przyszły i wlasnie tez kupiłem sobie ten zestaw hifi i jestem z niego bardzo zadowolony. Nie uważam tego za tandetę bo ewidentnie widać, ze wykorzystali niezłe materiały, a do tego dają chyba coś koło 25 lat gwarancji. Nie pamiętam teraz, ale na pewno dluga jest ta gwarancja, wiec skoro tak to pewnie wiedzą co robią. Wedlug mnie warto to sobie kupić.