opinie o meblach vox

0
opinie o meblach vox
Oceń post

Bardzo chciałbym poznac wasze opinie na temat tych mebli vox bo nie mogę się na nic zdecydować. Z tego co sobie czytałem różne opinie w necie to sporo osób jednak poleca właśnie te meble, ale jak ktoś ma je w domu to będewdzięczny za prawdziwe komentarze. Dajcie znać co o nich sądzicie?

3 odpowiedzi

0
opinie o meblach vox
Oceń post

No jeśli chodzi o mnie to spokojnie mogę ci te meble polecić bo jestem zadowolony z nich i to nawet bardzo. Ja akurat kupiłem komplet mebli z kolekcji dla dzieciaków, a mam dwóch maluchów, które strasznie rozrabiają i jak na razie te meble znosza ich wybryki. W przypadku tych dziecięcych bardzo fajne jest to, ze te wymienne panele mogą być użyteczne bo na przyjład są z planami zajęć czy prostymi grami. Same meble są dobre jakości i bezpieczne bo nie ma żadnych rączek, sa zaokrąglne kanty i moje dzieciaki po nich łażą to nawet się nie uginają. Cena może jest wysoka to fakt, ale warto dla samej jakości.

0
opinie o meblach vox
Oceń post

Dokładnie tak jak mówisz, cena wysoka, ale jakośc odpowiada jej i poprzednie meble nie umywały się do tego. Do wad jednak zaliczam brak gwarancji na elementy typu zawiasy i jakieś uchwyty bo te jednak się szybko psują i ich koszt jest wysoki, ale tak to same meble mogę polecić.

0
opinie o meblach vox
Oceń post

Faktycznie całkiem ciekawe są te meble vox. Do plusów to na pewno mogę zaliczyć to, że jest bardzo szerki wybór tych różnych mebelków. Można je dopasować do tego co się lubi właśnie przez te wymienne fronty, a ich stylistyk to jest kurcze od groma dosłownie. Do tego jest wiele kolekcji, sporo różnych kolorystyk i akurat na jakości to się nie znam, ale mam je dwa lata i wyglądają jak nowe, a mój dom to nie muzeum, wiec jednak się z nich trochę korzysta. Według mnie warto sobie je kupić.