problemy z walutomatem!!?

problemy z walutomatem!!?
5 (100%) 1 vote

Czy ktoś się może spotkał z jakimiś problemami na walutomacie? Jakie przerwy w dostępnie do strony czy trudności ze złożeniem ofert? Pytam oczywiście tych co korzystają z teo systemu wymiany walut. Będę wdzięcny za info.

Odpowiedzi:

  1. W sumie to korzystam z tej strony już kilka miesięcy, niezbyt często, ale jednak od czasu do czasu wchodzę i jeszcze się nie spotkałem z tym, żeby strona była niedostępna czy coś takiego. Oferty tez zawsze wystawianiel normalnie, wiec tutaj tez problemów nie zauwazylem.

  2. Czasem jest brak dostep[u do strony, to mogę potwierdzić, ale jeśli to jakos w srodku nocy. Oni wtedy czasem prowadza jakies prace administracyjne, nie wiem, taka się plansza pojawia się ze przepraszają i zapraszają później. Tak to się nie spotkałem z problemami zadnymi.

  3. Nie no nocne przestoje to chyba na każdej stronie norma od czasu do czasy. Kiedys trzeba trochę nad strona popracować, zaktualizować ja i takie tam. Ja nie spotkałem się do tej pory z problemami, które bylyby naparwde irytujące i utrudnialy korzystanie z walutomatu.

Dodaj komentarz