recenzje walutomatu

0
recenzje walutomatu
Oceń post

Tak sobie ostatnio czytałem recenzje tego walutomatu i szczerze to nawet zaczęło mi się to podobać. Teraz jednak zastanawiam się czy to aby wszystko jest prawdą? Są tu osoby, które korzystały już z walutomatu? Można tam naprawdę zyskać więcej niż w kantorze?

3 odpowiedzi

0
recenzje walutomatu
Oceń post

Co do kantorów to właśnie na walutomacie może być różnie. Na pewnoe jest taniej niż w bankach bo niezależnie do którego banku pojdziesz to te cwaniaczki zawsze mają niekorzystny kurs, oczywiście niekorzystny dla ciebie bo gdzie tam dla siebie…co do kantorów to zależy od tego ile masz czasu. Jak możesz trochę poczekać na wymianke kasy to ustawiasz atrakcyjny kurs i nawet trochę na tym zyskasz.

0
recenzje walutomatu
Oceń post

Ogólnie strona jest całkiem spoko. Specjalnie nie mam się do czego przyczepić. Jedyne co to irytuje mnie brak możliwości przelewania kasy do portfela w walutomacie z poczty, nie mogę isc do urzędu pocztowego i przelać, a ja tym przelewom online trochę nie ufam, ale cóż XXI wiek jest. W każdym bądź razie mnie się opłaca, dostaje więcej kasy niż w walutomacie.

0
recenzje walutomatu
Oceń post

Ja mieszkam w małym mieście, gdzie jest jeden kantor to sobie takie kursy ustawia typ ze masakra. Do większego miasta mam kawał i jak wymieniam w walutomacie to fajtycznie bardzo mi się to opłaca. Myśle, ze spokojnie mogę polecić, ale wiem ze w niektórych przypadkach zyski w stosunku do kantoru nie są tak duże jak u mnie.