ryzyko na walutomacie ???

ryzyko na walutomacie ???
5 (100%) 1 vote

Czy przypadkiem korzystanie z tego walutomatu nie jest ryzykowne? Mam zamiar wymieniac tam u nich sporą kasę i trochę się obawiam, że mnie oszukają czy coś takiego. Spotkaliście się z przypadkami jakiegoś oszustwa na walutomacie?

Odpowiedzi:

  1. Nie słyszałem o oszustwach, ale generalnie to wydaje mi się to dość mało prawdopodobne. Z tego co mi wiadomo to walutomat jest kontrolowany przez bank i urząd skarbowy. Wychodzi więc na to, że za bardzo nie mogą nawet nakombinować bo wszystko by od razu wyszło.

  2. Ja tez się nie spotkałem z przypadkami oszustwa. Strona działa od 2009 roku, wiec już trochę czasu, a to jak dla mnie znaczy ze jest uczciwa. Ogólnie podobają mi się te transakcje bo są właśnie bezpieczne. Jak wystawiasz oferte to musisz przelać kase na taki wirtualny portel. Jak tego nie zrobisz to nie wystawisz oferty. W momencie wymiany więc kasa prez system idzie do osoby z która się wymieniasz, a od tamtej osoby do ciebie. Chyba nie ma szans na pokobinowanie.

  3. Ja korzystam z tej strony od niedawna w sumie, ale wcześniej sporo o tym czytałem i nigdzie nie widziałem żeby ktoś pisał o tym ze został oszukany czy coś takiego. Ludzie co najwyżej piszą ze walutomat zabral im jakąś prowizję przy przelewie, ale to nie oszustwo bo oni placa za przelewy to sobie ta kase odciągahą.

Dodaj komentarz