walutomat a przelew na paypal

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Czy jest możliwość, żeby do walutomatu wplacac kase z kont paypal i potem oczywiście ja wyplacac na paypal? Na stronie jest tylko info obankach czy mam rozumieć, że nie ma takiej możliwości?

Odpowiedzi:

  1. No niestety nie ma… dla mnie to duża wada bo często korzystam z kont paypal i nie mogę do walutomatu przelewac w ten sposób kasy. Nie ufam niestety bankom, ale otworzyłem konto w wbk i z niego przelewam kase do walutomatu i potem w druga strone bo jest za darmo wtedy.

    Odpowiedz
  2. Z tego co wiem to paypal nie jest wprowadzony i raczej nie będzie. Kiedyś czytałem temat na ich forum gdzie wypowiadala się tez administracja walutomatu. Ponoc nie chcą wprowadzić bo na paypal wiele osób robi jakies wałki i łatwo jest się dać oszukać. Także nie liczyłby że pojawi się paypal

    Odpowiedz
  3. Nie wiem czy będzie czy go nie będzie, ale wiem ze aktualnie nie ma takiej możliwości. Walutomat ma jednak konta w wielu bankach, wiec mysle ze nie powinno być większego problemu z dopasowaniem się do nich.Warto bo tak to niektóre banki maja jakieskosmiczne kwoty za te przelewy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz