Sklep.sfd.pl – czy warto robić tu zakupy?

sfd
Strona sklep.sfd.pl

Sklep.sfd.pl – czy warto robić tu zakupy?
5 (100%) 1 vote[s]
Sklep SFD jest sklepem internetowym oferującym różnego typu suplementy, odżywki i inne akcesoria sportowe. Właścicielem serwisu jest spółka akcyjna SFD, która swoją siedzibę ma w Opolu. W sklepie mogą robić zakupy zarówno klienci indywidualni, jak i hurtowi.

Istnieje możliwość wysyłania zamówień za granicę. Serwis współpracuje ze sporą liczbą producentów min. z Bodies, Megapol, PHP, Nutrex, Ostrowita, Vitalamax, Bio Age, Grenade, Aminosar. Sklep ma w swojej ofercie trzy tysiące różnych suplementów i odżywek pochodzących od producenta z całego świata.

Sklep oferuje swoim klientom min.

 • aminokwasy,
 • antykataboliki (glutamina, Hmb, staki glutaminy i Hmb),
 • boostery azotowe (AAKG i cytrulina, staki pompujące NO2),
 • kreatyny (jabłczan, staki kreatynowe, monohydraty),
 • odżywki białkowe (wieloskładnikowe, wolnowchłanialne, izobaty WPI, Koncentraty WPC),
 • odżywki na masę (Bulk 50/50), poniżej 20% białka, powyżej 20% białka),
 • odżywki około treningowe ( potreningowe i przedtreningowe),
 • stymulanty i neurotransmitery, tribulum i pochodne.

Poza tym sklep ma w swoim asortymencie suplementy wspomagające odchudzanie takie jak: Spalacze tłuszczu, kontrola apetytu, CLA, MRP, L-karnityny oraz MCT olej. Osoby szukające witamin, minerałów oraz suplementów wieloskładnikowych również znajdą coś dla siebie.

W sklepie SFD dostępna jest również odzież sportowa i akcesoria sporów walki ( rękawice, ochraniacze, odzież). Istnieje możliwość skorzystania z opcji expressowego zamówienia telefonicznie, mailowo albo z za pomocą komunikatora.

Sklep.sfd.pl - opinie użytkowników:

 1. Co na pewno to oryginalne, ceny nie zawsze są u nich najniższe, ale chociaż mam pewnośc, ze nie wale jakiegoś koksu beznadziejnego bo tego się boje trochę.

 2. mnie zaskoczyło to ze można ich poprosić o dobranie zestawu suplementow, nie znam się na tym i nie spotkalme się ztaką pomocą, ale kupiłe ich rekomendacje i faktycznie jest nieźle.

 3. Nie polecam. Zamówienie dotarło po 4 dniach. Jedną z rzeczy, która zamawiałem było masło orzechowe, które dojechało w tłustym opakowaniu jakby ktoś zalał je olejem. Do zamówienia za 320 zł nie dostałem ani jednej próbki, bonusa, dosłownie niczego. Dotychczas zamawiałem w innych sklepach i byłem bardzo zadowolony, na SFd już nigdy nie zamówię.

Dodaj komentarz