Psi Bufet – opinie, fakty! Sprawdzamy, czym jest innowacyjna usługa dla psiaków.

W ostatnich latach obserwujemy nabierający na sile trend rezygnacji z klasycznych produktów spożywczych na rzecz tych zdrowszych i bardziej naturalnych. To nie tylko troska o własne zdrowie, ale także otaczające nas środowisko.

Rosnące znaczenie eko żywności powoli zachęca także właścicieli zwierząt do karmienia ich produktami o takim samym charakterze. Właśnie to było ideą stworzenia firmy PsiBufet, której w tym artykule przyjrzymy się nieco bliżej.

Jeśli do tej pory myślałeś, że catering to usługa kierowana tylko do ludzi, to szybko przekonasz się, w jak dużym byłeś błędzie. Korzystając z oferty tego przedsiębiorstwa, będziesz mógł zapewnić swojemu zwierzakowi dostawę świeżej karmy na każdy dzień tygodnia!

Psi Bufet – co to za firma?

Jak można dowiedzieć się z oficjalnych informacji, PsiBufet jest firmą rodzinną z polskimi korzeniami. Swoją działalność rozpoczęła w roku 2016, dostarczając klientom z rynku lokalnego świeże i naturalne karmy dla psów. Co ciekawe, właściciel przedsiębiorstwa przygotowywał je samodzielnie na zamówienie, a następnie rozwoził do swoich usługobiorców.

W związku z dynamicznym wzrostem zainteresowania usługami firma zaczęła starać się o zewnętrzne dofinansowania na rozwój. Przełomem był rok 2019, kiedy to udało się jej nawiązać kontakt z licznymi inwestorami. Uzyskane od nich środki finansowe pozwoliły na dynamiczne poszerzenie możliwości przedsiębiorstwa.

Dziś prowadzi ono unikalną platformę internetową zapewniającą dostęp do…cateringu dla psów. Firma zainwestowała w nowoczesny zakład produkcyjny, w którym, jak sama się chwali, na bieżąco przygotowuje karmy dla czworonogów. Korzystający z usług klienci regularnie otrzymują paczki ze świeżą żywnością na kilka kolejnych dni. Firma dostarcza je na terenie całego kraju i, jak wynika z oficjalnych komunikatów, oferta ta z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Co jest wyjątkowego w ofercie tej firmy?

Zdrowe, przygotowane z naturalnych składników i dopasowane składem do potrzeb danego psa karmy – to główne cechy wyróżniające ofertę tego producenta jedzenia dla zwierząt.

Podczas kupowania karmy w sklepie zawsze należy szukać pewnych kompromisów. Każdy czworonóg ma inne potrzeby żywieniowe, w tym związane z kalorycznością, co w efekcie stanowi duże wyzwanie. PsiBufet chwali się natomiast możliwością indywidualnego skomponowania diety dla zwierzaka.

Oznacza to, że karmy są w tym przypadku szykowane bezpośrednio pod kątem psa osoby korzystającej z usługi. Niewątpliwie ogromną zaletą oferty jest to, że produkty żywieniowe dla zwierząt powstają w polskim zakładzie i przygotowywane są ze składników od lokalnych dostawców.

Firma na każdym kroku chwali się bardzo wysoką jakością swoich karm. Jak można dowiedzieć się ze strony, spełniają one wyjątkowo restrykcyjne normy Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Karm dla Zwierząt Domowych. PsiBufet gwarantuje, że w ich produktach nie ma żadnych chemicznych konserwantów, sztucznych dodatków wzbogacających smak czy zapach oraz zbóż, które w dużych ilościach są niezdrowe dla psów.

Na jakich zasadach działa catering dla psów?

Jak już wspominaliśmy, firma chwali się tym, że każdy jej klient może indywidualnie dopasować posiłki do potrzeb swojego czworonoga. W tym celu, przed skorzystanie z usługi cateringu dla psów, należy wypełnić ankietę dostępną na stronie. Zawiera ona szereg pytań dotyczących zwierzaka, które pozwalają na wskazanie m.in. jego:

 • wagi,
 • typowej aktywności fizycznej,
 • skłonności do alergii (lista alergenów).

Na podstawie podanych danych innowacyjny algorytm ma automatycznie skomponować idealną dietę dla zwierzaka. Co warto dodać, przy opracowywaniu tego programu udział brali doświadczeni dietetycy weterynaryjni.

Następnie wystarczy wybrać model subskrypcji, gdyż w takiej formie rozliczana jest usługa cateringu. Przygotowane na zamówienie karmy mogą być dostarczane w cyklu co 2, 3 lub 4 tygodnie. W dostawie znajdują się pojedyncze paczki z jedzeniem na każdy dzień tygodnia. Firma zaleca, aby te na najbliższe dni przechowywać w lodówce, natomiast pozostałe trzymać w zamrażarce.

Produkty dla zwierząt dostępne w ofercie firmy

Na chwilę obecną indywidualne programy cateringu dla psów opierają się w tej firmie na 4 podstawowych produktach. Do wyboru są karmy:

źródło: https://psibufet.pl
 • Wołowe Love – zawierają ponad 50% wołowiny oraz dużą ilość różnego rodzaju warzyw i składników wzbogacających smak oraz będących źródłem ważnych witamin,
 • Indyczy Kąsek – w składzie mają około 52% mięsa z indyka plus wiele dodatków,
 • Jagnię Wcina – karma oparta na jagnięcinie oraz naturalnych składnikach roślinnych,
 • Kurczę Pieczone – kurczak stanowiący 55% składu posiłku oraz warzywa i inne rośliny bogate w witaminy.

Firma chwali się, że wszystkie składniki wykorzystywane w karmach są w pełni naturalnego pochodzenia. Dzięki temu posiłki mają być zarówno bardzo zdrowe, jak i bezpieczne dla psów.

Ile kosztuje „psi bufet”?

Jeśli spodobała Ci się oferta psiego cateringu, to zapewne zastanawiasz się teraz, ile trzeba za niego zapłacić? Niestety w celu poznania ceny musisz wpierw wypełnić dostępną na stronie ankietę.

źródło – https://psibufet.pl

Firma nie sprzedaje bowiem swoich karm pojedynczo, a jedynie w ramach usługi dostarczania posiłków indywidualnie dopasowanych do potrzeb zwierzaka. Różnią się one m.in. gramaturą, a więc i kalorycznością. Po podaniu podstawowych danych czworonoga algorytm przygotuje propozycję planu żywieniowego. Sprawdzisz jego szczegóły, jak i zapoznasz się z ceną subskrypcji na dostawy.

Czy warto korzystać z cateringu dla psa?

Jeśli jesteś właścicielem psa i zależy Ci na jego zdrowym żywieniu, niewątpliwie oferta tej firmy może Ci się spodobać. Z pewnością korzystanie z niej jest bardzo wygodne – nie trzeba jeździć do sklepu po jedzenie dla psa, gdyż jest ono cyklicznie dostarczane.

Do tego teoretycznie zyskujesz gwarancję, że Twój pupil dostaje jedzenie zarówno dopasowane do jego potrzeb, jak i zdrowe oraz bezpieczne. Oczywiście ostateczną decyzję o skorzystaniu bądź nie z takiej usługi musisz podjąć samodzielnie.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 3.3]

Psi Bufet - opinie z forum:

 1. gffff pisze:

  Na czym polegają te subskrypcje, w sensie jaki jest minimalny okres, na który trzeba wykupić usługę dostawy cateringu?

 2. nikola pisze:

  ktoś orientuje się, czy w przypadku opłacenia abonamentu można czasowo zawiesić dostawy posiłków dla psa np. w związku z wyjazdem urlopowym?

  1. Mozna przesunąć w kalendarzu dostawę o ile się chce!

 3. Na terenie jakich miast dostarczany jest ten catering?

 4. marcin pisze:

  korzystał już ktoś może z tej usługi i może o niej coś więcej powiedzieć?

  1. Usługa jest na wyskokim poziomie, kontakt z firma bezproblemowy, młodzi ludzie z wielkim serduchem do zwierząt pomogą w każdym problemie żywieniowym! Dowóz karmy pieknie zapakowany i zamrożony, mamy do wyboru DHL lub kuriera który rozwozi towar lodówkami, I zawsze można liczyć na jakiś gratis! U mnie piesek odżył po tej karmie i majac 12 lat przezywa drugą młodość 🙂 Także ja polecam z czystm sercem!

 5. Korzystam z Psiego Bufetu i musze powiedzieć że karma jest super! Dla pieska z problemami jelitowymi po podaniu tej karmy wszystko wróciło do normy, pies niejadek teraz wcina tak że nie trzeba miski myć! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *