O serwisie i kontakt

Ta strona www postała głównie, dlatego, że coraz więcej osób decyduje się na zakupy przez Internet. Zakupy online są dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią spędzać kilku godzin chodząc po sklepach i stojąc w długich kolejkach do kasy. Poza tym często zdarza się, że można kupić dane produkty taniej przez Internet, niż w sklepach stacjonarnych.

Serwis kierujemy zarówno do osób, które regularnie robią zakupy, jak i do osób, które dopiero chcą zacząć kupować przez Internet, ale trochę się obawiają. My postaramy się te wątpliwości rozwiać. Na portalu pojawią się artykuły związane z bezpiecznym kupowaniem przez Internet.

Ponadto pojawią się tematy związane z tym, co opłaca się kupować przez Internet. Zajmiemy się również portalami aukcyjnymi. Poruszymy tematy związane z kupowaniem na serwisach aukcyjnych oraz ze sprzedawaniem na tego typu portalach. Mamy nadzieję, że będziecie również proponować nam swoje tematy, którymi chcielibyście się, żebyśmy się zajęli.

Zapraszamy także do wypowiadania się na temat sklepów, w których robiliście zakupy, czy warto w nich kupować, czy też wręcz przeciwnie. Mamy nadzieję, że tematyka tego serwisu spodoba się Wam i będziecie chętnie tu zaglądać.

Komentarze i społeczność

Komentuj z głową. Wypowiedzi obraźliwe będą usuwane. Komentując możesz, ale nie musisz dodać swój nick.

Twój adres IP (osoby komentującej artykuł) nie zostanie zapisany.

Prywatność i cookies

Korzystamy z zewnętrznych usług w celach analityki internetowej. Zmiana opcji dotyczących cookies odbywa się w ustawieniach przeglądarki.

Możesz ustalić opcję”DO not track” w ustawieniach swojej przeglądarki i tym samym zabronić tym usługom zbieranie danych o Tobie.

Więcej informacji:

  • https://www.hotjar.com/legal/compliance/opt-out
  • https://clicky.com/optout

Skorzystanie z tej opcji pozwoli na usunięcie Twoich danych z tych serwisów.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytanie, prośbę to pisz na adres kontakt [ m a l p a ] oplacalnie.pl

Twój e-mail zostanie użyty wyłącznie w celu odpowiedzi na zgłoszenie. Po udzieleniu odpowiedzi e-mail zostanie usunięty.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 2]