certyfikat etutora

Dowiedziałem się, że etutor wystawia jakies certyfikaty. To prawda i w ogóle to jak można coś takiego dostać? Myślę, że każdy certyfikat jest wazny zachodu jak się chce potem dobrą pracę dostać.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Odpowiedzi:

  1. jara pisze:

    Nie wiem czy tak każdy, jak masz już tego dużo to potem to nie robi chyba większej różnicy czy jeden więcej czy mniej, a ja właśnie mam ich już mase. Generalnie certyfikaty etutor wydaje po zrobieniu egzaminu. Można go sobie wykupić razem z abonamentem na rok. Czy da się wykupić taki egzamin osobno to nie mam piojęcia.

  2. No dokładnie. Rok abonamentu kosztuje 179zeta, a jak chcesz z egzaminem to 348zł. Egzamin wygląda tak ze sprawdzają znajomośc słówek, gramatyki, pisania wyopracować i rozumienia ze słuchu. Jak to zdasz to wydają certyfikat. Według mnie certyfikat jest dobry bo w moim przypadku pracodawca normalnie go akceptował.

  3. maaadmaaax pisze:

    Etutor wydaje własne certyfikaty na pdostawie tego egzaminu. Niestety nie mam pojęcia czy ten egzamin jest online czy normalnie. Jak online to może nie jest on taki wartościowy, ale nie będę się wymadrzal bo tak naprawdę top nie mam zielonego pojęcia jak to jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.