etutor czy busuu ?

Ej mam straszny dylemat i nie wiem na co się zdecydować. Potrzebuje dość szybko nauczyć się anglika, ale w domu bo czasu brak na kursy. Jak zobaczyłem ceny korepetycji to się przeraziłem…trafiłem na necie na kursy online anglika, etutor. Ponoć jeszcze busuu jest niezły. Co według Was będzie lepsze?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Odpowiedzi:

  1. nori pisze:

    Ja wybrałem etutor, a widziałem kursy nie tylko busuu, ale także na paru innych stronach i doszedłem do wnisku ze jednak etutor jest przygotowany najbardziej z sensem. Inne to jak dla mnie ko,ercha, a tutaj dają po prostu wiedze za rozsądną kasę.

  2. ciwir pisze:

    Przeleciałem już sporo kursów na necie, ale żaden nie był tak łopatologicznie zrobiony jak na etutorze. Według mnie ktoś odwalił kawał dobrej roboty. Kurs jest bardzo interaktywny, można się szybko nauczyć wymowy, filmiki i w ogole.

  3. mexx pisze:

    Moim zdaniem etutor ma genialny słownik, ten diki. Fajnie się tym uczy. Sam kurs jak kurs. Prawda jest taka, ze jak ci nie zależy to nawet najlepszy korepetytor ci nie pomoze, a co dopiero kurs na necie, gdzie musisz wykazać się samozaparciem/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.