diki a etutor ??

Etutor chwali się w swoim filmiku jakimś tam słownikiem diki, też angielskiego. Korzystanie z niego rozumiem, że jest darmowe, ale wystarczy do nauki angielskiego?

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]

Odpowiedzi:

  1. bajelektro pisze:

    Wiesz, diki to tylko słownik angielskiego, ale naprawdę bardzo fajnie zrobiony. Każde słowo ma tam od razu plik dźwiękowy z wymową, a do tego masz określone wszystkie znaczenia słowa, jeśli takie są oczywiście. Do tego przykłady, zdjęcia i w ogóle. Trochęjak elementarz dla dziecka, ale tak naprawdę tak uczy się najszybciej. Etutor to kurs językowy, tam masz tylko słowa i ciężko uczyć się z samego słownika.

  2. mini pisze:

    Diki to dodatek do etutora, ale darmowy. To po prostu słownik, z którego może korzystać każdy jako pomoc naukowa. Na etutorze masz za to kursy angielskiego, a więc nauczysz się nie tylko słów, ale także zwrotów i wielu pdostaw potrzebnych do komunikacji. Ze słownika nie nauczysz się także pisać żadnych wypracowań.

  3. leokot pisze:

    Ten diki to dla mnie słownik wręcz genialny. Nie jestem w stanie policzyć ile już razy uratował mi on tyłek na uczelni, gdy pisałem jakieś wypracowania i takie tam bzdety. Co do etutora to nie wiem bo nie korzysrałem, ale to po prostu kursy online anglika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.