walutomat a przelew na paypal

Czy jest możliwość, żeby do walutomatu wplacac kase z kont paypal i potem oczywiście ja wyplacac na paypal? Na stronie jest tylko info obankach czy mam rozumieć, że nie ma takiej możliwości?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Odpowiedzi:

  1. zoraborys pisze:

    No niestety nie ma… dla mnie to duża wada bo często korzystam z kont paypal i nie mogę do walutomatu przelewac w ten sposób kasy. Nie ufam niestety bankom, ale otworzyłem konto w wbk i z niego przelewam kase do walutomatu i potem w druga strone bo jest za darmo wtedy.

  2. bidek pisze:

    Z tego co wiem to paypal nie jest wprowadzony i raczej nie będzie. Kiedyś czytałem temat na ich forum gdzie wypowiadala się tez administracja walutomatu. Ponoc nie chcą wprowadzić bo na paypal wiele osób robi jakies wałki i łatwo jest się dać oszukać. Także nie liczyłby że pojawi się paypal

  3. cczecha pisze:

    Nie wiem czy będzie czy go nie będzie, ale wiem ze aktualnie nie ma takiej możliwości. Walutomat ma jednak konta w wielu bankach, wiec mysle ze nie powinno być większego problemu z dopasowaniem się do nich.Warto bo tak to niektóre banki maja jakieskosmiczne kwoty za te przelewy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.