czy etutor jest płatny ??

Czy ten cały etutor to jest płatny? Jeśli tak to ile się za to płaci bo zastanawiam się czy w ogóle warto bawić się w te internetowe kursy angielskiego? Mam w sumie mieszane uczucia na ten temat.

Odpowiedzi:

  1. Na pewno jest płatny, ale ile kosztuje to nie mam pojęcia bo jeszcze się na to nie zdecydowałem. Za darmo można skorzystać z takie próbki testowej i to faktycznie brałem dostajesz za to jedną jedną lecje pokazowa plus 8 list ze słówkami.

  2. To zależy ile chcesz z tego korzstać. Masz 3 pakiety, na 3 miesiące, pół roku i rok. Pierwszy kosztuje 69 zeta, drugi 99 zeta, a ten trzeci 179 zeta. Im dłuższy pakiet tym taniej w miesięcznym rozliczeniu. Można sobie jeszcze wykupić roczny pakiet razem z egzaminem i to kosztuje 348zł.

  3. Dokładnie jak wyżej ktoś napisał. Ja uważam, że 179zł za rok dostępu do tej wielkiej bazy kursów, słówek i w ogóle wielu ciekawych rzeczy to praktycznie za darmo. U mnie za taką kasę mogę się 4 razy spotkać z korepetytorem, nie wiem kto będzie w stanie w tym czasie naucyzć się angielskiego. Kursy na etutor dla mnie są całkiem niezłe.

Dodaj komentarz