czy warto kupić meble vox ?

0
czy warto kupić meble vox ?
Oceń post

Znajde tutaj osoby, które mają w swoim domu jakies meble vox? Chciałbym się od was dowiedzieć czy warto sobie te meble kupić czy może szukać u innych producentów bo sa marnej jakości? Pytam bo pod względem stylu mi siępodobają, ale że są drgie to chce mieć pewniśc, żeich jakość odpowiada temu właśnie.

2 odpowiedzi

0
czy warto kupić meble vox ?
Oceń post

Sa drogie, tutaj się musze z tobą zgdzic i początkowo myślałem się to ich wada, ale ponieważ mnie żona molestowała żeby do sypialni kupić te meble vox to w końcu dałej się namówić i teraz nie żałuję. Kazuje się, żewysoka cena idzie w parze z bardzo dobrą jakościa. Meble ewidentnie sązrobione z dobrych materiałów i wszystko jest super spasowane. Jak dla mnie fajna sprawa, aczkolwiek wiem, ze niektórym się nie do końca te meble podobają bo stylistycznie mają połączenie nowoczesności z takim klasycznym wyglądem, ale dla mnie to jest fajne.

0
czy warto kupić meble vox ?
Oceń post

No właśnie cena nie jest wysoka tez tak ogólnie bo kupowałem inne meble kiedyś to były dużo droższe, brzydsze, a o jakości to nawet nie będę wspominał. Wkurzyło mnie tylko to, że tak długo się u nich czeka na to, żeby dostarczyli te meble. Ja akurat kupowałem sobie w necie, ale ponoć jak się idzie do salony, czego nie polecam w ogóle, to czas dostawy jest taki sam, czyli około 4 tygodni. Do samych mebli jednak nie mam większych uwag. Faktycznie sa odporne na zadrapania bo takie wziąłem i na czyśczenie silnymi środkami chemicznymi. Są ładne, dobre jest to, żewymienne fronty mają, generalnie jest wszystko ok jak dla mnie.