uwaga na walutomat!

uwaga na walutomat!
5 (100%) 1 vote

Na co trzeba zwrócić uwagę przy korzystaniu z walutomatu? Są jakieś istotne zasady? Proszę o pomoc bo naprawdę nie mam czasu na czytanie całego regulaminu tej strony… takie najważniejsze rzeczy o których trzeba wiedzieć, powiecie mi?

Odpowiedzi:

  1. Jak dla mnie najważniejsze jest to, że nie można robić przlewóz z poza granic polski. Bank z którego się robi przelewe musi mieć siedzibę w Polsce, a do tego dane konta musza być takie same jak dane podane w Walutomacie. Jak tak nie będzie to walutomat chyba nie przyjmie przelewu. Pisze o tych przelewach zagranicznych bo często wchodzę na forum i masa ludzi się pluje ze im kase zwracają i pobierają prowizje bo przelewajy z UK na przykład…

  2. Oprocz tego co wyżej to chyba nie ma na co zwracać uwagę. Może jedynie na to, ze warto mieć konto w tymsamym banku co oni bo wtedy nie płacisz prowizji za przelewy to taniej wychodzi. Ta lista kont jest gdziesz na ich stronie, chyba w tej zakładce jak to działa kiedyś było.

  3. Wedlug mnie to zasady tej strony są w symie w miare proste. Na początku tylko nie kumalem tego czemu ja sam sobie nie mogę poszukać osoby do wymiany, ale po jakimś czasie to ogarnąłem i teraz w sumie jest sopoko. Nie wiem na co trzeba zwracać uwagę, specjalnie się nad tym nie zastanawiałem.

Dodaj komentarz