walutomat oszukuje ?

0
walutomat oszukuje ?
Oceń post

Ej, nie wydaje wam się ze ten walutomat to musi oszukiwać? Troche się tymz ainteresowal bo sam często kasę muszę wymieniać i gdzie nie czytam to jest że nie ma tam żadnych opłat…no to jak nie ma to w takim razie na czym oni by niby zarabiali?

3 odpowiedzi

0
walutomat oszukuje ?
Oceń post

Wyglada na to, ze nie czytales po prostu zbyt dokładnie tego co tam jest napisane na tej stronie. Nie wydaje mi się żeby oszukiwali bo zyja z prowizji. Od każdej transkacji wymiany zabiorą ci 0.2% calosci, czyli kwoty jakąwymieniłeśna ich stronie z kimś innym. Tutaj jest ich zarobek.

0
walutomat oszukuje ?
Oceń post

Nie dodales jednak, ze ta prowizja jest zabierana tylko w momencie jak dojdzie do transkacji. Dla mnie to duzy plus ze nie biora sobie jej już w momencie zlozenia oferty na stronie bo wtedy by to było głupie, nie zawsze uda się sprzedać kase po kursie jaki się chce.

0
walutomat oszukuje ?
Oceń post

Ta prowizja co oni mają to i tak nie jest wcale taka wysoka w porównaniu z tym co mają innego tego typu strony. Nie korystalem ze wszystkich oczywiście, ale  tych co ja znam to walutomat ma i tak w miare najbardziej znoścną tą prowizje, wiec wydaje mi się ze i tak warto korzystać z tego. Na pewno zarabia się na tym więcej niż w bankach, z kantorami to róznie, ale naogól też jest lepiej.